'Në 20 vjetorin e lirisë', Thaçi krah ushtarëve të Kosovës: Edhe sot në shërbim të atdheut

Publikuar tek: rajon, më 23:44 11-06-2019 'Në 20 vjetorin e lirisë', Thaçi krah ushtarëve të Kosovës: Edhe sot në shërbim të atdheut

Presidenti Hashim Thaçi ka postuar pak më parë një foto krah ushtarëve të Ushtrisë së Kosovës, pavarësisht axhendës së ngarkuar.

'Në 20 vjetorin e lirisë, me ushtarët e Republikës së Kosovës, që sikurse çdo ditë tjetër edhe sonte janë në shërbim të atdheut dhe gjithë qytetarëve tanë', shkruan Thaçi krah fotos me ushtarët.

Vlen të theksohet se sot për vizitë në Kosovë po qëndron ish-presidenti amerikan, Bill Clinton dhe sekretarja e shtetit, Madeleine Albright në shënimin e 20 vjetorit të ndërhyrjes së NATO-s për largimin e trupave serbe.

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0040369033813477
array(1) { ["section"]=> string(93) "ne-20-vjetorin-e-lirise-thaci-krah-ushtareve-te-kosoves-edhe-sot-ne-sherbim-te-atdheut-167876" }