Në Borsh rruga e sapo përfunduar nga “SALILLARI” çahet në mes, njëra korsi ‘del’ në det

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:20 09-01-2021 Në Borsh rruga e sapo përfunduar nga “SALILLARI” çahet në mes, njëra korsi ‘del’ në det

Fotot e mësipërme janë shkrepur mëngjesin e sotëm në Borsh, aty ku rruga e sapo përfunduar nga Kompania “Salillari” është ndarë në mes dhe njëra korsi është totalisht e pakalueshme.

Kanë mjaftuar reshjet e shiut që kanë rënë gjatë natës dhe rruga në dalje të Borshit që është ndërtuar nga “Salillari” dhe duhet të mirëmbahet po nga kjo kompani, është bërë e pakalueshme.

Autoriteti rrugor ka vendosur sinjalistikën përkatëse dhe me vështirësi kalohet vetëm në korsinë e majtë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kongresi certifikon fitoren, Joe Biden është presidenti i ri i Amerikës
»
Article Logic
Execution time: 0.011121988296509
array(1) { ["section"]=> string(89) "ne-borsh-rruga-e-sapo-perfunduar-nga-salillari-cahet-ne-mes-njera-korsi-del-ne-det-234305" }