Në Botëror po bën 'namin', por Ronaldos i bie çmimi në merkato

Publikuar tek: sport, më 18:30 28-06-2018 Në Botëror po bën 'namin', por Ronaldos i bie çmimi në merkato Kristiano Ronaldo

Sipas të dhënave më të fundit nga merkato, “pazari” për sulmuesin e Real Madrid ka rënë ndjeshëm, duke u fiksuar aktualisht në shifrën 120 milionë Euro.

Për të ka oferta konkrete nga disa klube ku në vijë të parë është Manchester United që duket se po kërkon të realizojë një rikthim të bujshëm.

Ronaldo ka realizuar plot 4 gola në tre ndeshje me Portugalinë në Botëror deri tani, dhe është për momentin lojtari kyç i kampionëve të Europës. Gjithsesi çmimi në treg varet nga shumë faktorë, ku një prej kryesorëve është padiskutim mosha, të cilën Ronaldo nuk e “ndal” dot.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042459011077881
array(1) { ["section"]=> string(66) "ne-boteror-po-ben-namin-por-ronaldos-i-bie-cmimi-ne-merkato-126084" }