‘Ne dhe lulet’, ish-zëdhënësja e Berishës publikon foton, kalon ditën me Jozefina Topallin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:07 29-05-2020 ‘Ne dhe lulet’, ish-zëdhënësja e Berishës publikon foton, kalon ditën me Jozefina Topallin Foto: Jozefina Topalli dhe Erla Mëhilli

Erla Mëhilli, ish-zëdhënësja e Sali Berishës ka publikuar në profilin e saj një foto me ish-kryeparlamentaren Jozefina Topalli.

“Ne dhe lulet”, shkruan Mëhilli, ndërsa tregon se ditën e ka kaluar me ish-kryeparlamentaren.

Topalli e Mëhilli kanë publikuara shpesh foto bashkë në rrejtet sociale dhe e kanë ruajtur miqësinë pavarësisht se të dyja janë larguar nga PD qëkur drejtimin e kësaj force politike e mori zoti Basha. Në vitin 2018 Erla Mëhilli ishte kandidate e PD për Këshillin Bashkiak të Tiranës, por u tërhoq nga gara paparitur nga gara, për arsye personale.

Ndërkohë, ish-kryeparalamentarja Jozefina Topalli prej marrjes së drejtimit të PD nga Basha, është në gruipin e të larguarëve bashkë me disa figura të tjera me peshë në këtë parti.

Foto: Jozefina Topalli dhe Erla Mëhilli
Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095980167388916
array(1) { ["section"]=> string(93) "ne-dhe-lulet-ish-zedhenesja-e-berishes-publikon-foton-kalon-diten-me-jozefina-topallin-208326" }