Në ditën e lindjes, Alfio Rrotani propozon për martesë Fatmën (FOTOT ROMANTIKE)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:38 29-10-2020 Në ditën e lindjes, Alfio Rrotani propozon për martesë Fatmën (FOTOT ROMANTIKE)

Ditën e djeshme moderatorja Fatma Methasani ka festuar 26-vjetorin e lindjes.

Në një ditë të tillë nuk kishte si të mungonin urimet e shumta dhe suprizat. Por supriza që mori moderatorja nga partneri i saj Alfio Rrotani, nuk e kishte menduar.

Në ditën e saj të lindjes shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, i ka propozuar për martesë partneres së tij.

“A do të martohesh me mua?” e ka pyetur Alfio moderatoren, teksa shfaqet i ulur në gjunjë në mes të një ambienti shumë romantik.

Dhe nuk kishte si të ndodhet ndryshme Fatma është përgjigjur ‘PO’.

Në janar të këtij viti Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Noah.

Screenshot_14.pngScreenshot_12.pngScreenshot_13.pngScreenshot_15.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bukuroshja shkodrane ‘zbërthehet’ në librin e saj: Më shumë se s*ksi më pelqen...
»
Article Logic
Execution time: 0.0088398456573486
array(1) { ["section"]=> string(83) "ne-diten-e-lindjes-alfio-rrotani-propozon-per-martese-fatmen-fotot-romantike-225664" }