Në ditën e saj të lindjes, Fifi publikon projektin e ri në bashkëpunim me këngëtaren e njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:58 31-03-2020 Në ditën e saj të lindjes, Fifi publikon projektin e ri në bashkëpunim me këngëtaren e njohur

Ditën e sotme këngëtarja e njohur, Fifi feston ditëlindjen.

Ajo mbush 26 vjeç dhe në këtë ditë ka vendosur të bëjë një surprizë për fansat e saj.

Fifi ka publikuar këngën e re me titull ‘Lezet’ dhe ajo është në bashkëpunim me këngëtaren e muzikës popullore, Remzie Osmanin.

Vihet re se në videoklip janë pjesëmarrës shumë personazhe të famshëm si Olsi Bylyku, Young Zerka, Romeo Veshaj apo Mateu Frroku.

Fifi ka menduar që për të realizuar videoklipin, të organizojë si kurrë më parë një festë ditëlindjeje.

Screenshot_5.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0043668746948242
array(1) { ["section"]=> string(99) "ne-diten-e-saj-te-lindjes-fifi-publikon-projektin-e-ri-ne-bashkepunim-me-kengetaren-e-njohur-200778" }