Në ditën e tij të lindjes, Ariana Grande publikon momentet e ëmbla krah të dashurit (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:48 08-08-2020 Në ditën e tij të lindjes, Ariana Grande publikon momentet e ëmbla krah të dashurit (FOTO-VIDEO)

Ariana Grande ka publikuar disa foto dhe video të ëmbla ku shfaqet bashkë me të dashurin, Dalton Gomez, në ditën e tij të lindjes.

Këngëtarja 27-vjeçare postoi në Instagram një video krah së cilës shkroi: Gëzuar ditëlindjen zemra ime, miku im më i mirë, pjesa ime e preferuar gjatë gjithë ditës. Të dua.

Pjesë e videove ishte edhe një bisedë mes të dyve, në të cilën, me shaka po shprehnin mendimet se si fëmijët e tyre do të dukeshin në të ardhmen.

Nuk ka shumë informacione për mënyrën se si mund të jenë bërë bashkë, por është raportuar se kanë miq të përbashkët.

bashke.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011175155639648
array(1) { ["section"]=> string(100) "ne-diten-e-tij-te-lindjes-ariana-grande-publikon-momentet-e-embla-krah-te-dashurit-foto-video-216535" }