“Ne e kemi shumë xhan nëna Mian”, nusja e Ermali dedikim Nexhmije Hoxhës (ZBULON EDHE NJË DETAJ)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:24 20-02-2018 “Ne e kemi shumë xhan nëna Mian”, nusja e Ermali dedikim Nexhmije Hoxhës (ZBULON EDHE NJË DETAJ)

Sot kur shënohen 27 vite nga rrëzimi i bustit të Enver Hoxhës, nusja e Ermal Hoxhës, nipit të Enverit e Nexhmijes, Rezarta Shkurta bën një dedikim për të venë e diktatorit.

Nusja e Ermal Hoxhës i cili aktualisht ndodhet në burg si pjesë e grupit të kokainës në Xibrakë, i ka shkuar për vizitë Nexhmije Hoxhës bashkë me vajzën e saj Herën.

Sakaq, Rezarta ka zbuluar se e veja e diktatorit, edhe sot e kësaj dite shkruan e hedh në letër çdo kujtim me Enver Hoxhën. “Ne e kemi shumë xhan nëna Mian, edhe pse ja marim të gjitha stirolapsat ku ajo cdo ditë shkruan, dhe hedh kujtimet e saj me gjyshin e madh”, bën me dije Rezarta Shkurta.

reee.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhëndrri i Berishës i shqetësuar nga këto pamje në Tiranë: Po sjellin edhe plehun të freskët fare
Humbi zgjedhjet përballë Armand Dukës, shfaqet mes miqsh Bashkim Fino (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.01392388343811
array(1) { ["section"]=> string(98) "ne-e-kemi-shume-xhan-nena-mian-nusja-e-ermali-dedikim-nexhmije-hoxhes-zbulon-edhe-nje-detaj-110867" }