‘Në ekran s'mund të dalë një kukull që i merret goja’ Arta Dade ‘sy më sy’ me Floriana Garon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:55 10-03-2017 ‘Në ekran s'mund të dalë një kukull që i merret goja’ Arta Dade ‘sy më sy’ me Floriana Garon

Diskutimi mbi forcën e gruas duket se ka marrë përmasa të mëdha në ‘Opinion’ ku deputetja socialiste Arta Dade është përplasur drejtpërdrejt me moderatoren Floriana Garo.

Ndërkohë që debatonin Dade i është drejtuar Garos e cila e ka ndërperë disa herë duke i thënë: Më fal se për ju e kam, nëse nuk do ta shoqëronit bukurinë me mençuri ju nuk do t'iu ndiqnin më në ekran, sepse në ekran s’mund të dali një kukull dhe t'i merret goja dhe të mos dijë të flasë. Por, deklarata e saj ka hasur kundërshtimin e moderators e cila thotë se mund të dalë një kukull në TV në një vënd si ky.

Por deputetja nuk është kursyer dhe tha se këto janë disa steriotipe që e dëmtojnë punën tonë të përbashkët duke i’u drejtuar kolegëve në panel me pyetjen: Jeni dakort me mua ju?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.076518058776855
array(1) { ["section"]=> string(94) "ne-ekran-s-mund-te-dale-nje-kukull-qe-i-merret-goja-arta-dade-sy-me-sy-me-floriana-garon-71428" }