Në festën e ditëlindjes, moderatorja e njohur publikon foton e ëmbël me vajzën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:29 11-08-2020 Në festën e ditëlindjes, moderatorja e njohur publikon foton e ëmbël me vajzën Vilma Masha me vajzen

Moderatorja sportive, Vilma Masha, u bë nënë për herë në muajin dhjetor, duke sjellë në jetë një vajzë.

Para dy ditësh, ajo ka pasur ditëlindjen dhe si për ta festuar ndryshe këtë ditë të veçantë, moderatorja ka ndarë një foto me vogëlushen e saj, Sea.

Nga kjo foto me të, ku shihet tepër e lumtur, Vilma na tregon se e bija është dhurata më e bukur që ka marrë për këtë ditëlindjen.

Vilma-Masha-vajza_1.jpg

Screenshot_4_copy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074808597564697
array(1) { ["section"]=> string(84) "ne-festen-e-ditelindjes-moderatorja-e-njohur-publikon-foton-e-embel-me-vajzen-216811" }