'Në fillim nuk e kam pëlqyer', Diellza Kolgeci tregon si është njohur me bashkëshortin

Publikuar tek: aktualitet, më 19:03 16-10-2019 'Në fillim nuk e kam pëlqyer', Diellza Kolgeci tregon si është njohur me bashkëshortin

Modelja Diellza Kolgeci  ka disa muaj që është bërë nënë e një vajze, të cilën e quajti Helena.

Mirëpo, pasditen e sotme e ftuar në emisionin “Rudina”, ajo ka folur jo vetëm për vogëlushen por edhe bashkëshortin.

Diella ka treguar se si është njohur me Fisnikun. Në fillim, ata kanë qenë miq, kanë pasur një shoqëri të përbashkët në Prishtinë, frekuentonin vende të njëjta, por janë dashur vite që ata të nisnin historinë e tyre të dashurisë.

“Kur kemi filluar tamam ka qenë para 2–3 viteve. Fisi më ka shkruar edhe më herët, jo se e kam injoruar por në fillim nuk e kam pëlqyer ashtu, e kam ndjekur si futbollist, se mua më pëlqen sporti, më pëlqente si sportist. Kur kemi qenë më shumë bashkë, me shoqëri më ka pëlqyer karakteri i tij, që është shumë i qetë, edhe me qenë nervoz është shumë i buzëqeshur. Pak a shumë e kemi të ngjashme këtë, por unë në shtëpi e tregoj, jam temperament. Shoqëria dhe vendet e njëjta janë ato që na ka lidhur“, u shpreh modelja.72686366_10156303924402680_5477231974223446016_n.jpg

diellza3.jpg

 

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037492990493774
array(1) { ["section"]=> string(90) "ne-fillim-nuk-e-kam-pelqyer-diellza-kolgeci-tregon-si-eshte-njohur-me-bashkeshortin-182350" }