Në finalen e “Arabs Got Talent” kërcehet me “Të ka lali shpirt” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:12 09-03-2015 Në finalen e “Arabs Got Talent” kërcehet me  “Të ka lali shpirt” (Video)

Kënga shqiptare me elementë të rrymës muzikore tallava, kënduar nga Silva Gunbardhi dhe Mandi është bërë hit edhe në Arabinë Saudite.

Show i talenteve “Arabs Got Talent’ ka zgjedhur pikërisht këtë këngë për të kërcyer në finalen e madhe. “Të ka lali shpirt’ erdhi në një version remix dhe shkaktoi një atmosferë që entuziazmoi publikun dhe të pranishmit në sallë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja profilet e banorëve të Big Brother Albania 8
Ja si u festua në clubet e Tiranës 8-Marsi (Foto+ Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0070691108703613
array(1) { ["section"]=> string(72) "ne-finalen-e-arabian-got-talent-kercehet-me-te-ka-lali-shpirt-video-5341" }