Në gjurmët e të atit, Cristiano Ronaldo luan futboll me fëmijët në shtëpi (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 10:24 03-05-2019 Në gjurmët e të atit, Cristiano Ronaldo luan futboll me fëmijët në shtëpi (VIDEO)

Cristiano Ronaldo padyshim është një ndër futbollistët më të mirë në botë.  Ai ka marrë pesë Ballon O'dor deri më tani, që janë çmimet më të mëdha në fushën e futbollit.

Ndërsa luan për Juventusin dhe agjenda e tij është mëse e ngarkuar, Cristiano Ronaldo ka dëshmuar gjithnjë se është një super baba.

Pasditen e djeshme ai ka luajtur futboll me binjakët e tij Eva Marian dhe Mateo Ronaldon.

Ylli portugez ka publikuar në Instagram një video ku shihet teksa mësonte fëmijët e tij të luanin, teksa i gëzohet pa masë golit të të birit të tij.

Për më tepër ndiqni videon!   

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029510021209717
array(1) { ["section"]=> string(85) "ne-gjurmet-e-te-atit-cristiano-ronaldo-luan-futboll-me-femijet-ne-shtepi-video-162800" }