Në grumbullimin me kombëtaren futbollistëve të Panuçit u vjen një "surprizë" e bukur (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 20:37 29-08-2017 Në grumbullimin me kombëtaren futbollistëve të Panuçit u vjen një

Që prej ditës së djeshme kombëtarja shqiptare e futbollit ka nisur gurmbullimin për ndeshjet eleminatore kundër Lihteshtejnit dhe Maqedonisë nën urdhrat e trajnerit të ri Panuçi.

Atmosfera në kombëtare është shumë pozitive dhe tre prurjet e reja në ambientin kuq e zi janë pritur mjaft mirë.

Ndërkohë ditën e sotme futbollistëve të kombëtares u ka bërë një vizitë "surprizë" zëdhënsja e FSHF Jona Dervishi.

Bukuroshja simpatike e FSHF, ka postuar dhe disa foto në rrjetet sociale me një diçiturë shumë të bukur ‘me superçunat”.

Më poshtë statusi dhe fotot:

Screenshot_5_copy_copy.jpg

21106526_850989371721100_5304037642473762355_n.jpg

21150192_850989375054433_7736649787053171406_n.jpg

21192998_850989358387768_1354265509104364725_n.jpg21106396_850989248387779_1363455909096325700_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075700283050537
array(1) { ["section"]=> string(93) "ne-grumbullimin-me-kombetaren-futbollisteve-te-panucit-u-vjen-nje-surprize-e-bukur-foto-90569" }