Në Himarë nis plazhi, shkon policia por në fund… tërhiqet (ARSYEJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:09 25-05-2020 Në Himarë nis plazhi, shkon policia por në fund… tërhiqet (ARSYEJA) Himare

Në Himarë ka nisur plazhi edhe pse nuk është hapur zyrtarisht.

Disa familjarë kanë shkuar buzë detit për të marrë rrezet e para të diellit. Mirëpo janë përballur me efektivët e policisë.

Efektivët i kanë tërhequr vëmendjen por më pas janë larguar sepse nuk ka asnjë urdhër të shkruar në letër që ndalon pushuesit të frekuentojnë plazhet.

Ato rregulla e urdhra i vendos kryeministri Rama në facebook por jo të gjithë kanë mundësi dhe dëshirë ta ndjekin.

100082563_291785838520806_482068082785779712_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095789432525635
array(1) { ["section"]=> string(70) "ne-himare-nis-plazhi-shkon-policia-por-ne-fund-terhiqet-arsyeja-207704" }