‘Në janar i hynë hajdutët në shtëpi dhe nuk denoncoi’, Paloka: Pse i duhet Elisës një mandat i tretë?

Publikuar tek: aktualitet, më 15:42 09-11-2019 ‘Në janar i hynë hajdutët në shtëpi dhe nuk denoncoi’, Paloka: Pse i duhet Elisës një mandat i tretë?

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar mbi deklaratat e bëra sot nga Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali se PS do të fitojë edhe në mandatin e tretë qeverisës.

Përmes një statusi në ‘Facebook’, Paloka shtron pyetjen se ‘përse i duhet Elisës një mandat i tretë’.

Sakaq, ai zbulon sakaq edhe ngjarjen e ndodhur në fillim të këtij viti, në banesën e ministres.

Statusi i plotë:

Pse i duhet Elises nje mandat i trete?

Mos valle sepse ne janar te ketij viti i hyne hajdutet ne shtepi?

Po ne se i vodhen shtepine , pse nuk ka nje denoncim zyrtar ne polici ?!!

Cfare kane vjedhur hajdutet ne shtepine e ministres se Rames , ish-drejtoreshe e doganave, qe nuk e lejon te bej denoncim ne polici ?!!

Prandaj i duhet nje mandat i trete , qe te “kompensoj humbjet” dhe te barazohet prape me koleget?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073599815368652
array(1) { ["section"]=> string(103) "ne-janar-i-hyne-hajdutet-ne-shtepi-dhe-nuk-denoncoi-paloka-pse-i-duhet-elises-nje-mandat-i-trete-185285" }