Në javën e parë të tetorit mblidhet Asambleja e PS, organizohet ndryshe nga çdo herë prej Covid

Publikuar tek: politike, më 12:38 20-09-2020 Në javën e parë të tetorit mblidhet Asambleja e PS, organizohet ndryshe nga çdo herë prej Covid Edi Rama

Në javën e parë të tetorit do të mblidhet Asambleja e PS, ku do të lajmërohen vendime të rëndësishme përpara fillimit të fushatës për zgjedhjet e ardhshme parlamentare që do të mbahen më 25 prill.

Por për shkak të pandemisë mbledhja do të zhvillohet ndryshe nga çdo herë tjetër. Organizimi i saj do të bëhet në 3 rajone. Një do të jetë në Shkodër, Fier dhe Tiranë, kjo për shkak se nuk lejohen grumbullimet masive.

Këto takime nuk do të bëhen të ndara, pasi të gjitha qarqet do të lidhen me njëra-tjetrën online nga ku do të rakorodohen për zhvillimin e aktivitetit si dhe do të lajmërohen ndryshimet që pritet të ndodhin.

Nuk dimë nëse do të kemi supriza të tjera nga ana e kryeministrit Edi Rama, për ndryshime në PS, por na mbetet të presim mbledhjen për të parë ç’do ndodhë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094339847564697
array(1) { ["section"]=> string(101) "ne-javen-e-pare-te-tetorit-mblidhet-asambleja-e-ps-organizohet-ndryshe-nga-cdo-here-prej-covid-221016" }