Në javët e fundit të shtatzanisë, por kush do ta prezantojë emisionin e saj? Arbana Osmani shuan kureshtjen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:14 23-09-2020 Në javët e fundit të shtatzanisë, por kush do ta prezantojë emisionin e saj? Arbana Osmani shuan kureshtjen

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, janë ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Ata janë shumë të përfolur në mediat rozë për shkak se shumë shpejt do të bëhen prindër.

Moderatorja është në javët e funditi të pritjes së ëmbël dhe së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj.

Mirëpo teksa pritet që Arbana shumë shpjet të sjell në jetë fëmijën e dytë, të gjithë janë kuriozë se kush do ta drejtoj emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ këtë sezon.

Moderatorja teksa ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në ‘Instastory’ ka treguar se nëse gjithçka shkon mirë do të jetë sërish ajo drejtuese e këtij emisioni.

“A do ta prezantosh ti sërish apo do të merresh me bebushin? Ps: Je një mami shumë cute” shkruan ndjekësja.

“Do ta prezantoj unë, nëse shkon çdo gjë mirë” shkruan Arbana.

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012171983718872
array(1) { ["section"]=> string(112) "ne-javet-e-fundit-te-shtatzanise-por-kush-do-ta-prezantoje-emisionin-e-saj-arbana-osmani-shuan-kureshtjen-221410" }