“Ne jemi të veçantë”, PS publikon spotin elektoral: U përballëm me sfida, por duhet të vazhdojmë punën

Publikuar tek: politike, më 16:12 18-01-2021 “Ne jemi të veçantë”, PS publikon spotin elektoral: U përballëm me sfida, por duhet të vazhdojmë punën Pjese nga spoti i PS

Partia Socialiste publikon një spot elektoral, ndonëse fushata është larg nga nisja zyrtare.

Mesazhi që dominon në videon e postuar në rrjetet sociale është përballja e qeverisë me sfidat e mëdha si tërmeti dhe pandemia me thirrjen: “Vazhdojmë përpara duke punuar. Nuk është koha për të pushuar”.

Ndiqeni videon e plotë: 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PD emëron nën-kryetarin e saj si drejtues politik të qarkut të Korçës, surprizë në Dibër; vendoset në krye ish-kryebashkiaku i njohur (EMRAT)
Kryemadhi nuk e pret Bashën, publikon listën me 13 emra të kandidatëve për deputetë në Tiranë (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.011452913284302
array(1) { ["section"]=> string(104) "ne-jemi-te-vecante-ps-publikon-spotin-elektoral-u-perballem-me-sfida-por-duhet-te-vazhdojme-punen-235462" }