Në kafe me një grup të rinjsh nga Durrësi, Floida Kërpaçi e LSI: Të lodhur dhe të acaruar nga qeverisja, më 25 prill mundësi e re

Publikuar tek: aktualitet, më 09:57 19-09-2020 Në kafe me një grup të rinjsh nga Durrësi, Floida Kërpaçi e LSI: Të lodhur dhe të acaruar nga qeverisja, më 25 prill mundësi e re Nga Durresi

Floida Kërpaçi, kryetarja e LRI ka publikuar një foto me një grup të rinjsh duke pirë kafe në qytetin e Durrësit.

 

Sipas ish-deputetes së LSI rinia e Durrësit më 25 prill do i japë vetes dhe qytetit një fytyrë tjetër.

“Kafe miqësore në Durrës ku lëvizjes tonë i bashkohen përditë vajza dhe djem që kërkojnë më shumë për Durrësin dhe veten.

Të lodhur dhe të acaruar nga qeverisja e shtypjes së brezit të ri, rinia e Durrësit me 25 Prill do ti japi vetes një mundësi të re dhe qytetit një fytyrë tjetër”, shkruan Kërpaçi.

Nuk dihet ende nëse vetë kryetarja e LSI Monika Kryemadhi do përballet me Ramën në Durrës apo do vendosë dikë tjetër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087349414825439
array(1) { ["section"]=> string(133) "ne-kafe-me-nje-grup-te-rinjsh-nga-durresi-floida-kerpaci-e-lsi-te-lodhur-dhe-te-acaruar-nga-qeverisja-me-25-prill-mundesi-e-re-220907" }