Në karantinë, por Enca vjen më sensuale se kurrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:22 04-04-2020 Në karantinë, por Enca vjen më sensuale se kurrë Enca Haxhia

Këngëtarja Enca Haxhia, përveç këngëve shumë të dëgjuara, njihet edhe për format e saj mjaft sensuale.

Dhe në këto kohë karantinimi ajo nuk i ka zhgënjyer fansat e saj.

Enca ka postuar një foto nga shtëpia e saj, e veshur me rozë dhe pranë saj mban një arush, ndërkohë që në fokus është gjoksi i saj.

"Fotoja e parë nga karantina", shkruan këngëtarja, ndërkohë që ka marrë një numër të madh pëlqimesh dhe komente.

Capture.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009148120880127
array(1) { ["section"]=> string(54) "ne-karantine-por-enca-vjen-me-sensuale-se-kurre-201272" }