Në kërkim për trafik droge, arrestohet i riu në Gjirokastër (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:05 09-11-2019 Në kërkim për trafik droge, arrestohet i riu në Gjirokastër (EMRI) Foto ilustruese

Policia e Gjirokastrës ka arritur që të arrestojë mbasditen e sotme të riun nga Gjirokastra i cili ishte shpallur në kërkim për kultivim dhe trafik droge.

Mësohet se në pranga ka përfunduar 18 vjeçari Spiro Sakollari nga fshati Kuqar i Përmetit.

I riu ishte shpallur në kërkim nga policia dhe prej dy ditësh qëndronte në arrati.

18-vjeçari u kapur mbasditen e sotme në Këlcyrë. Sakollari akuzohet për kultivimi dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Ndërkohë Policia dhe grupi hetimor në Gjirokastër po punojnë për zbardhjen e plotë të aktivitetit të 18-vjeçarit të arrestuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076019763946533
array(1) { ["section"]=> string(70) "ne-kerkim-per-trafik-droge-arrestohet-i-riu-ne-gjirokaster-emri-185309" }