“Në kërkim të verës”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:06 25-01-2015 “Në kërkim të verës”

Duket se, VIP-ave tanë, nuk u mjaftojnë 3 muaj vere. Me ç’kuptojmë ne, ata dëshirojnë që çdo stinë të ketë diell dhe det. Siç shihet dhe nga fotot që publikohen në "facebook", personazhet VIP-a janë në kërkim të vendeve tropikale gjatë sezonit të dimrit. Edhe Afërdita Dreshaj nuk i ka shpëtuar dot tundimit të pishinës, ku nuk ka harruar të pozojë me një delfin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026894807815552
array(1) { ["section"]=> string(23) "ne-kerkim-te-veres-1448" }