Në këtë formë s’e keni parë kurrë deputetin socialist, luan serenatë korçare me mandolinë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:28 19-08-2017 Në këtë formë s’e keni parë kurrë deputetin socialist, luan serenatë korçare me mandolinë (VIDEO)

E kemi parë gjithmonë zyrtar, duke mbajtur fjalime politike, por nuk kemi zbuluar ndonjë pasion të tij deri tani, veç faktit që di të jetë një DJ i mirë.  

Por, siç duket, deputeti socialist Eduard Shalsi është bërë nostalgjik për vendlindjen e tij Korçën, dhe për serenatën korçare, shkruan newsbomb.al.

Ai ka rrëmbyer mandolinën dhe mes miqsh ia ka marrë serenatës korçare. Gjithë të pranishmit e kanë dëgjuar për disa minuta Shalsin teksa i bie mandolinës, duke treguar dhe talentin e tij në veglat muzikore. /newsbomb.al/ 


Eduard Shalsi serenatë korçare by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096120834350586
array(1) { ["section"]=> string(100) "ne-kete-forme-s-e-keni-pare-kurre-deputetin-socialist-luan-serenate-korcare-me-mandoline-video-89566" }