Në kohë fushate... “Kush e kush të të takojë më parë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:54 06-06-2015 Në kohë fushate... “Kush e kush të të takojë më parë” Deputeti Balla në tregun e Librazhdit

Kjo është një foto nga ato që demostron më së miri rëndësinë e një takimi në fushatë elektorale. Në foto është deputeti Taulant Balla  i cili ka shkuar për të parë nga afër tregun e qytetit të Librazhdit dhe është ndalur për të takuar një zonjë shitëse.

Zonja është rrethuar nga mbështetës të majtë dhe duart i ka të zëna pasi në njërin krah është zoti Balla i cili i ka zgjatur dorën dhe nga ana tjetër është një vajzë aktiviste e së majtës e cila në dorën tjetër i jep flamurin e Partisë Socialiste, zonjës shitëse.

 Mëse e kuptueshme... Në kohë fushate të gjithë duan “kush e kush të të takojë më parë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010300874710083
array(1) { ["section"]=> string(54) "ne-kohe-fushate-kush-e-kush-te-te-takoje-me-pare-12851" }