Në kohë pushimesh gazetari i njohur merr një urim special nga kryeministri Rama (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:06 08-08-2017 Në kohë pushimesh gazetari i njohur merr një urim special nga kryeministri Rama (FOTO)

Gazetari i njohur i ekraneve televizive, Roland Qafoku, ditën e djeshme ka festuar ditën e lindjes. Përpos urimeve të shumta që i kanë ardhur nga të afërm dhe koleg, ai  ka marrë dhe një urim që mund të konsiderohet i veçantë.

Bëhet fjalë për një dhuratë nga Kryeministri Rama, i cili me anë të një shishe vere ka uruar gazetarin Qafoku në këtë ditë të rëndësishme për të.

Kryeministri Rama e ka bërë traditë tashmë që në ditëlindjen e përsonaliteteve të rëndësishme të ekranit dhe jo vetëm nuk harron që t’i urojë në mënyrën e tij origjinale.

 Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018787860870361
array(1) { ["section"]=> string(90) "ne-kohe-pushimesh-gazetari-i-njohur-merr-nje-urim-special-nga-kryeministri-rama-foto-88574" }