Në kohë të vështira, Erion Isai jep lajmin e ëmbël: Do bëhem baba për herë të dytë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:51 23-03-2020 Në kohë të vështira, Erion Isai jep lajmin e ëmbël: Do bëhem baba për herë të dytë

Kryebashkiaku i Kolonjës Erion Isai ka dhënë lajmin e bukur se do të bëhet baba për herë të dytë.

Gjatë një lidhje live, në emisionin ‘E diela shqiptare’, ai e ndau këtë lajm me të gjithë publikun.

Në këtë lidhje live ishin dhe tre figura të njohura në ekranet shqiptare si , Klaudia Pepa, Enkel Demi dhe Rozana Radi, të cilët pasi e uruan Erionin nisën të bënin humor duke i thënë se lajmi ka ardhur në kohë izolimi.

Por ai i siguroj që lajmin e ëmbël e kishin mësuar më para se të vinte kjo situatë.

-640-0-5c011841b1821.pngerion-e1559381898135-840x440.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078861713409424
array(1) { ["section"]=> string(87) "ne-kohe-te-veshtira-erion-isai-jep-lajmin-e-embel-do-behem-baba-per-here-te-dyte-199759" }