Në krah të bustit të Hajdarit, faqja shqiptare tall keq deputetin e PD me këtë foto: Azemi dhe Hajdari

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:18 28-10-2017 Në krah të bustit të Hajdarit, faqja shqiptare tall keq deputetin e PD me këtë foto: Azemi dhe Hajdari

Ditën e djeshme një pjesë e madhe e personaliteteve në vend, zbarkuan në Tropjë për inagurimin e shtatores së heroit të dmeokracisë Azem Hajdari, mes tyre më së shumti deputetë të PD.

Faqja “Lolita” e njohur për ironi dhe demaskime ka publikuar një foto të Salianjit të kapur dje në Tropojë, përpara bustit të Hajdarit dhe e ka ironizuar keq deputetin e PD. "Në foto Azemi dhe hajdari.", shkruanfaqja krahas fotos.

gggggg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071589946746826
array(1) { ["section"]=> string(106) "ne-krah-te-bustit-te-hajdarit-faqja-shqiptare-tall-keq-deputetin-e-pd-me-kete-foto-azemi-dhe-hajdari-97520" }