Në krah të Lendina Çelos në prezantimin e "Festivalit të Këngës” dhe aktori me famë botërore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:16 09-12-2016 Në krah të Lendina Çelos në prezantimin e

"Festivali i Këngës" në RTSH do të prezantohet nga këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çelo e cila do kthehet nga Gjermania pikërisht për këtë event. 

Burime pranë TVSH-së kanë konfirmuar për revistën Who se drejtuesja do jetë Ledina e cila nuk do të jetë thjesht një moderatore, por një “showgirl” në të gjitha kuptimet.

Mësohet se Ledina nuk do të jetë vetëm në skenë gjatë netëve të kompeticionit më të rëndësishëm muzikor në Shqipëri. Partneri i saj është një emër i njohur shqiptar, i famshëm edhe jashtë vendit në fushën e kinematografisë dhe pikërisht Kasem Hoxha. 

d955d80b150e12ef9eee24a18fdd1547_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025286912918091
array(1) { ["section"]=> string(96) "ne-krah-te-lendina-celos-ne-prezantimin-e-festivalit-te-kenges-dhe-aktori-me-fame-boterore-62140" }