Në krahët e Eduart Selamit, Ilva Tare ndan momentet e lumtura të ditëlindjes së djalit (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:55 28-09-2020 Në krahët e Eduart Selamit, Ilva Tare ndan momentet e lumtura të ditëlindjes së djalit (VIDEO) Eduart Selami dhe djali i tij Thomas

Sot në familjen e gazetares, Ilva Tare dhe ish- kryetarit të Partisë Demokratike në vitet 1992-1995, Eduart Selami është një ditë e veçantë, pasi djali i tyre Thomas feston 3 vjetorin e  lindjes.

Mami Ilva ka publikuar disa  video dhe foto ku i vogli shihet pranë të motrës, Melodi dhe  në krahët e  të atit, Eduartit.

Ilva sapo na prezantoi me portretin e një familje të lumur dhe gjithashtu na zbuloi se ish- kryetari është një baba i përkushtuar ndaj fëmijëve.

120273663_1713207078844902_5596432309626395583_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013596057891846
array(1) { ["section"]=> string(98) "ne-krahet-e-eduart-selamit-ilva-tare-ndan-momentet-e-lumtura-te-ditelindjes-se-djalit-video-221923" }