Në krahët e njëri-tjetrin, Cristano Ronaldo ndan momentet romantike me partneren e tij nga jahti

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:00 12-08-2020 Në krahët e njëri-tjetrin, Cristano Ronaldo ndan momentet romantike me partneren e tij nga jahti

Cristiano Ronaldo ka zgjedhur që së bashku me familjen e tij ti kaloj disa ditë pushimi në bregdet.

Ronaldo ka publikuar një foto në rrjete socialët në krahët e bukuroshes dhe modeles Georgina Rodrigues.

Çifti shihet në jahtin luksoz në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ishte Ronaldo ai që e ka ndarë këtë foto romantike me ndjekësit e tij, nërsa ka bërë edhe një dedikim romantic.

“I lumtur që po i kaloj këtë momente të bukura me ty”, shkruan futbllisti krahas postimit të tij.

Screenshot_20.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020227193832397
array(1) { ["section"]=> string(102) "ne-krahet-e-njeri-tjetrin-cristano-ronaldo-ndan-momentet-romantike-me-partneren-e-tij-nga-jahti-216942" }