Në krevat me Roza Latin, Stresi 'shoqërohet' nga policia (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:06 22-02-2020 Në krevat me Roza Latin, Stresi 'shoqërohet' nga policia (Video) Stresi - Roza Lati

Këtë fundjavë në emisionin e Roza Latit, do jetë i ftuar reperi i njohur shqiptar Arkimed Lushaj (Stresi).

Në rubrikën “Si ta bëjmë mizën balenë”, Stresi dhe Roza do të shfaqen të shtrirë në krevat së bashku, ku humori dhe batutat nuk do të mungojnë.

krevati.png

Pamjet janë bërë publike nga mediat, ndërkohë që vetë Stresi ka postuar në profilin e tij në ‘Instagram’, një video ku shihet teksa “shoqërohet” nga disa policë, sigurisht aktorë. 

“Me OFL-në e rrugës jo atë të shtetit”, shkruan Stresi krahas videos në ‘Instagram’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073039531707764
array(1) { ["section"]=> string(67) "ne-kreavat-me-roza-latin-stresi-shoqerohet-nga-policia-video-196099" }