Në kufijtë e të paimagjinueshmes, familja veriore shet vajzën për 6 mijë euro, çfarë ndodh më pas është edhe më e tmerrshme

Publikuar tek: aktualitet, më 12:22 20-03-2017 Në kufijtë e të paimagjinueshmes, familja veriore shet vajzën për 6 mijë euro, çfarë ndodh më pas është edhe më e tmerrshme

Një histori në kufijtë e të pa imagjinueshmes vjen nga një familje veriore ku familja ka shitur vajzën tek një i moshuar për 6 mijë euro, por është më e tmerrshme ajo çfarë ndodh më pas.

Bashkimja ishte vetëm 18 vjeçe kur familja e martoi me një të moshuar nga Kosova i cili në 2005-ën ishte 61 vjeç.

Për bashëshortin e Bashkimes, 18 vjeçarja ishte gruaja e katërt. Kur e reja zbuloi të vërtetën pas 4 vitesh u kthye në shtëpi, por e ëma i mbylli dyert vajzës, pasi 6 mijë eurot i kishte shpenzuar për të rregulluar shtëpinë dhe për të martuar të birin, vëllain e saj.

E detyruar nga rrethanat, Bashkimja u kthye sërish tek bashkëshorti Ahmeti, i cili e izoloi. Bahkimja shprehet se  Ahmeti e dhunonte vazhdimisht dhe e izoloi nga gjithçka. Mirëpo sot, pas 12 vitesh nga martesa, Bashkimja 40 vjeçare prej 4 vitesh jeton vetëm me të birin dhe ndihmohet nga kisha. E gjendur mes vështirësive, Bashkimja kërkon ndihmë në emisionin “Me zemër të Hapur” në News 24, pasi burri 43 vite më i madh se ajo, kërkon t’i marrë të birin Albin, pasurinë e vetme që ajo ka.

Ajo tregon se aktualisht Ahmeti 83 vjeçar po bashkëjeton me gruan e tij të pestë. /Newsbomb.al/ 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lulzim Basha në çadër, Majlinda Bregu jep lajmin më të mirë të kësaj të hëne por bën një lapsus
Përplas me makinë këmbësorin dhe ia “mbath” në mes të qytetit por ja ç’i bën policia në pak minuta shoferit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012411117553711
array(1) { ["section"]=> string(127) "ne-kufijte-e-te-paimagjinueshmes-familja-veriore-shet-vajzen-per-6-mije-euro-cfare-ndodh-me-pas-eshte-edhe-me-e-tmerrshme-72511" }