Në kulmin e debatit për veshjen e prezantueses në festivalin e RTSH, gazetari bën një pyetje dhe thotë se s’e ka me shaka e as me ironi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:37 22-12-2016 Në kulmin e debatit për veshjen e prezantueses në festivalin e RTSH, gazetari bën një pyetje dhe thotë se s’e ka me shaka e as me ironi

Ledina Çelo u shfaq pikërisht kështu në prezantimin e festivalit të RTSH duke ngjallur pafund debat në rrjetet sociale. Një pjesë e madhe e qytetarëve shprehen të indinjuar për këtë shfaqje në një festival që përfaqëson gjithë publikun shqiptar.

Ndërkaq gazetari Genti Minga, thotë se hallin e ka tjetërkund.

“Nuk ka ftohtë kur jashtë është minus? Pyes si dikush që rri nëpër shtepi me sobën e gatimit ndezur dhe 'me një rezistencë me tre vatra ngrohjeje, kam veshur dy palë corape, benevreke, shalle dhe xhup (pyetja nuk është as me shaka, as me ironi, por kryekeput kureshtje e pastër) “, përfundon komentin e tij Minga.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020884037017822
array(1) { ["section"]=> string(140) "ne-kulmin-e-debatit-per-veshjen-e-prezantueses-ne-festivalin-e-rtsh-gazetari-ben-nje-pyetje-dhe-thote-se-s-e-ka-me-shaka-e-as-me-ironi-63410" }