Në kulmin e fushatës, Duka merr çmimin e rëndësishëm në Kosovë

Publikuar tek: sport, më 22:39 12-01-2018 Në kulmin e fushatës, Duka merr çmimin e rëndësishëm në Kosovë

Fushata për zgjedhjet në Federatën Shqiptare të Futbollit tashmë ka hyrë në një fazë të nxehtë.

Por në kulimin e kësaj gare, presidenti aktual i FSHF-së, Armand Duka ka marrë një çmimin të rëndësishëm në Kosovë.

Duka është nderuar me “Çmimin e Mirënjohjes”, nga Federata Kosovare e Futbollit.

Duke vlerësuar këtë çmimin, vetë Armand Duka thotë se gjatë gjithë kohës ka punuar dhe lobuar që Kosova të pranohej në UEFA dhe FIFA.

Më poshtë postimi Armand Dukës:

Screenshot_28.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gara për FSHF-në, Bashkim Fino tregon 'kalin e betejës' përballë Armando Dukën
I bie xhami në makinë, Konte i shpëton për mrekulli aksidentit në parking »
Article Logic
Execution time: 0.010859966278076
array(1) { ["section"]=> string(68) "ne-kulmin-e-fushates-duka-merr-cmimin-e-rendesishem-ne-kosove-106385" }