Në kuzhinë duke gatuar, Jorida Tabaku si rrallëherë publikon foton me vajzat binjake: Ka mama goca

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:39 18-01-2021 Në kuzhinë duke gatuar, Jorida Tabaku si rrallëherë publikon foton me vajzat binjake: Ka mama goca

Ish-deputetja demokrate Jorida Tabaku mbrëmjen e djeshme ka ndarë një foto të ëmbël.

Tabaku si rrallëherë ka ndarë një foto me vajzat e saj binjake, Arba dhe Iris.

Ajo shihet në kuzhinë teksa gatuan, ndërsa dy vajzat e saj të ulura mbi banak, ndihmojnë nënën e tyre për të bërë darkën.

“Ka mama goca”, shkruan Tabaku mbi foton.

Screenshot_2.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktorja e njohur shqiptare futet në politikë, ja me cilën parti do të kandidojë në zgjedhjet e ardhshme
»
Article Logic
Execution time: 0.011579036712646
array(1) { ["section"]=> string(103) "ne-kuzhine-duke-gatuar-jorida-tabaku-si-rrallehere-publikon-foton-me-vajzat-binjake-ka-mama-goca-235396" }