Në Libohovë fiton Luiza Mandi, në Poliçan Adriatik Zotkaj

Publikuar tek: politike, më 11:31 22-06-2015 Në Libohovë fiton Luiza Mandi, në Poliçan Adriatik Zotkaj

Është mbyllur procesi i votimit edhe në Libohovë dhe Poliçan.Triumfuese në zgjedhje në Poliçan ka rezultuar kandidatja Luiza Mandi (ASHE) e cila ka siguruar  1692 vota, përkundrejt kundërshatrit Altim Çomo, i cili ka marrë  1462 (APPD). Ndërsa në Poliçan triumfues është Adriatik Zotkaj i ASHE, i cili ka grumbulluar 4411 vota, ndërsa kandidati tjetër në garë Florian Qama ka siguruar 1718 vota.

Polican

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010075092315674
array(1) { ["section"]=> string(62) "ne-libohove-fiton-luiza-mandi-ne-polican-adriatik-zotkaj-14324" }