Në lojë për sigurinë e jetës dhe thyerjen e rregullave (FOTO ALARMANTE NGA DURRËSI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:22 27-05-2017 Në lojë për sigurinë e jetës dhe thyerjen e rregullave (FOTO ALARMANTE NGA DURRËSI)

Kjo është një foto alarmante shkrepur para pak minutash në Durrës.

Foton e publikon gazetarja e Durrësit Vali  Qyrfyçi e cila shkruan se këta djem janë në lojë për sigurinë e jetës.

Tre djem kanë hipur mbi kangjellat e hekurit në zonën e portit duke thyer rregullat dhe duke rrezikuar jetën e tyre. Urojmë që denoncimi të shërbejë jo vetëm si sensibilizim për këta të rinj por edhe përgjegjësit që monitorojnë zonën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitet me thyerje kasaforta e gjendjes civile në Burrel, policia sqaron se ç’ndodhi (DETAJET)
Kontrabandë me… kuaj në kufirin me Greqinë, pranga 3 fshatarëve nga Devolli (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.00400710105896
array(1) { ["section"]=> string(75) "ne-loje-per-sigurine-e-jetes-dhe-thyerjen-e-rregullave-foto-alarmante-80183" }