Në lokalin e tij, Noizy kap vajzën dhe bën...shqiponjën. Ja kush është ajo (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:55 07-07-2017 Në lokalin e tij, Noizy kap vajzën dhe bën...shqiponjën. Ja kush është ajo (FOTO)

Reperi shumë i dashur jo vetëm për rininë shqiptare,  përflitet për lidhje të ndryshme, por nuk dihet se kush është e dashura e tij.

Mirëpo, Arta Loshi, bukuroshja nga Kosova ka publikaur një foto teksa Noizy e përqafon në lokalin e tij. Arta është me kurriz ndërsa reperi shqiptar ka bërë shqiponjën me duart e tij.

Fotoja ngjan shumë romantike, mirëpo nuk dihet nëse ata janë të lidhur apo kanë vetëm marrëdhënie miqësore. /Newsbomb.al/ 

nopizyyy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021453142166138
array(1) { ["section"]=> string(81) "ne-lokalin-e-tij-noizy-kap-vajzen-dhe-ben-shqiponjen-ja-kush-eshte-ajo-foto-85325" }