Në mbështetje të Teatrit Kombëtar, një tjetër këngëtar i njohur do të performojë ditën e nesërme

Publikuar tek: aktualitet, më 21:38 14-08-2019 Në mbështetje të Teatrit Kombëtar, një tjetër këngëtar i njohur do të performojë ditën e nesërme

Prej një viti e shtatë muajsh protesta e Teatrit Kombëtar vazhdon të jetë aktive.

Jo vetëm aktorët dhe qytetarët janë të vendosur për mbrojtjen e godinës, por herë pas here mbështetës kanë qenë dhe personazhe nga fusha të ndryshme të artit.

Më i fundit është këngëtari i rrokut, Gjergj Kaçinari i cili do të performojë live në skenën e Teatrit Kombëtar këtë të enjte, ora 20:00.

Kujtojmë që i pari që e çeli siparin në mbështetje të godinës së teatrit ishte aktori i mirënjohur Mehdi Malka.

Screenshot_14.png

 

32332174_10212017925389902_3260660813739851776_o.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011837959289551
array(1) { ["section"]=> string(102) "ne-mbeshtetje-te-teatrit-kombetar-nje-tjeter-kengetar-i-njohur-do-te-performoje-diten-e-neserme-175355" }