Në më shumë se 30 hotele janë filmuar në fshehtësi 1600 persona

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:41 21-03-2019 Në më shumë se 30 hotele janë filmuar në fshehtësi 1600 persona

Në 30 hotele të ndryshme në Korenë e Jugut më shumë se 1600 persona janë filmuar në fshehtësi dhe videot e tyre janë parë live nga mijëra persona.

 

Sipas BBC, policia zbuloi kamera të fshehta në televizorë, dollapë dhe krevate. Sipas artikulli, 4 persona janë arrestuar si fajtorë. Qytetarët filmoheshin dhe videot e tyre dilnin live në një website me 4 mijë persona të abonuar.

Policia vendase i ka kërkuar të gjithë vizitorëve në Korenë e Jugut të jenë të vëmendshëm dhe të njoftojnë policinë nëse mendojnë se po filmohen.

54436738_2234596680190809_380972846219788288_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Operacione plastike në fytyrë? Nevina Shtylla flet troç: Të ndihmojnë të ndihesh mirë me veten
Piktori gjerman vizaton Europën, Shqipërinë e prezanton si…prezervativ »
Article Logic
Execution time: 0.011774063110352
array(1) { ["section"]=> string(70) "ne-me-shume-se-30-hotele-jane-filmuar-ne-fshehtesi-1600-persona-157344" }