Në mes të krizës politike, Rama ia shtron me raki në Baldushk, por ky detaj nuk ka për t’i pëlqyer aspak (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:42 04-04-2017 Në mes të krizës politike, Rama ia shtron me raki në Baldushk, por ky detaj nuk ka për t’i pëlqyer aspak (Foto)

Megjithëse situata politike në vend ndodhet në një nga momentet më delikate, me propozimet e papritura të Ilir Metës nga njëra anë, dhe ngjalljen e atmosferës në çadrën e opozitës, nga ana tjetër, Edi Rama ka vendosur të vijojë takimet me qytetarët të cilat i transmeton “live”, në rubrikën e tij televizive “ERTV”.

Rama është shfaqur sot përkrah sih-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, në një tryezë të shtruar nga një familje fermerësh në fshatin Baldushk të Tiranës.

Ai është duke diskutuar për disa nga problemet që i shqetësojnë familjen e fermerëve, teksa i përgëzon për kthimin nga emigrimi në vendlindje dhe angazhimin në ndërtimin e femrave dhe prodhimin bujqësor, shkruan Newsbomb.al.

Por ajo që bie në sy më tepër është se edhe pse me mbi 1 milion ndjekës në Facebook, Ramën po e shohin ‘live’ rreth 1 mijë persona, shifër që shpesh bie në 600, një tregues se shikueshmëria e “televizionit” të tij ka rënë ndjeshëm.

445234234233tysdfjhj.jpg

23423445y44t4t.jpg

wer223rhjsdf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010442972183228
array(1) { ["section"]=> string(113) "ne-mes-te-krizes-politike-rama-ia-shtron-me-raki-ne-baldushk-por-ky-detaj-nuk-ka-per-t-i-pelqyer-aspak-foto-74090" }