Në mesnatë, shpërthejnë murin dhe tentojnë të grabisin argjendarinë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:35 11-05-2017 Në mesnatë, shpërthejnë murin dhe tentojnë të grabisin argjendarinë

Mesnatën e mbrëmshme persona të paidentifikuar kanë tentuar të grabisin një argjendari në afërsi të xhamisë  “Ebu Beker”, në pedonalen e Shkodrës.

Grabitësit kanë shpërthyer derën e nje berberhane ngjitur dhe më pas kanë shpërthyer edhe murin duke tentuar të hyjnë brenda por nuk kanë mundur të finalizojnë planin e tyre.

Policia ka nisur menjëherë hetimet lidhur me ngjarjen dhe është vënë në gjurmët e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kastriot Myftaraj reagon pas letrës së Kadaresë: Ju i gjunjëzoheni Vlahutin, unë i gjunjëzohem hebrenjve për veprën tuaj
Bashkia Tiranë zgjidh problemin e pritjes në radhë të qytetarëve, hapet pika e re e shërbimeve të UKT-së në Sauk »
Article Logic
Execution time: 0.013309955596924
array(1) { ["section"]=> string(72) "ne-mesnate-shperthejne-murin-dhe-tentojne-te-grabisin-argjendarine-78242" }