Në moshën 44 vjeçare, këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:09 09-10-2019 Në moshën 44 vjeçare, këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të parë

Natalie Imbruglia është një ndër këngëtaret më të njohura australiano-britanike, që numëron shumë hite muzikore.

Sot për këngëtaren ishte një ditë e veçantë, pasi ajo u bë nënë për herë të parë.

Lajmin e bukur e dha vetë Natalie duke postuar në Instagram një foto, në të cilën shfaqet me djalin e porsalindur i cili i mban gishtin.

"Mirë se erdhe në këtë botë Max Valentine Imbruglia", shkruan këngëtarja duke zbuluar emrin e djalit.

Kujtojmë që Natalie u bë nënë në moshën 44 vjeçare me fertilizim in vitro.

natalie-imbruglia-1.jpgimages.jpg

natalie-imbruglia.jpg

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 31-vjetori i martesës, Nora Malaj kujton ditën kur u bë nuse dhe falenderon bashkëshkëshortin: Ty do të ëndërronte çdo grua... (FOTO)
Ndërron jetë aktori dhe komediani i njohur, pjesë e filmit ‘I vetëm në shtëpi’ »
Article Logic
Execution time: 0.010600090026855
array(1) { ["section"]=> string(75) "ne-moshen-44-vjecare-kengetarja-e-njohur-behet-nene-per-here-te-pare-181417" }