Në mrekullinë e Alpeve Shqiptare

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:49 02-08-2015 Në mrekullinë e Alpeve Shqiptare

Lugina e Valbonës ëshë një ndër perlat e Alpeve Shqiptare. E njohur për bukuritë e rralla, kjo luginë është kthyer vitet e fundit në një prej destinacioneve më të frekuentuara nga turistët e huaj dhe ata vendas që preferojnë turizmin malor. Kjo foto e mrekullueshme është realizuar nga Arton Krasniqi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088038444519043
array(1) { ["section"]=> string(38) "ne-mrekulline-e-alpeve-shqiptare-17520" }