Në muajin e 7-të të shtatzënisë, ja si duket Floriana Garo (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:24 19-09-2019 Në muajin e 7-të të shtatzënisë, ja si duket Floriana Garo (FOTO)

Së shpejti Floriana Garo do të bëhet nënë për herë të dytë.

Pak kohë më parë, ish moderatorja e 'Jo vetëm modë' ndau me fansat lajmin e gëzueshëm se do të sjellë në jetë një djalë.

Tashmë Floriana është në muajin e shtatë të shtatzënisë, por pavarësisht kësaj nuk ka hequr dorë nga punët e saj të biznesit.

Garo ka publikuar një foto, në të cilën dallohet barku i rrumballakosur. “Duke shijuar shtatzëninë time dhe gjithmonë duke punuar”, ka shkruar Floriana.

florianaaa.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10902190208435
array(1) { ["section"]=> string(69) "ne-muajin-e-7-te-te-shtatzenise-ja-si-duket-floriana-garo-foto-179018" }