Në muajt e fundit të shtatzanisë, Arbana Osmani pozon me bikini nga plazhi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:26 10-08-2020 Në muajt e fundit të shtatzanisë, Arbana Osmani pozon me bikini nga plazhi

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, janë ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Ata janë shumë të përfolur në mediat rozë për shkak se shumë shpejt do të bëhen prindër.

Moderatorja është në muajt e funditi të pritjes së ëmbël dhe së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj.

Edhe pse në pak kohë do të bëhet nënë,  ajo po vazhdon pushimet e saj në bregdetin e Vlorës.

Së fundmi moderatorja ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet me bikini të zi në plazh.

‘E dua këtë vend’ shkruan moderatorja në postimin e saj.

Screenshot_8.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011229991912842
array(1) { ["section"]=> string(80) "ne-muajt-e-fundit-te-shtatzanise-arbana-osmani-pozon-me-bikini-nga-plazhi-216718" }