Në një lidhje me këngëtarin e njohur? Dojna Mema: Mes meje dhe tij…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:24 09-03-2019 Në një lidhje me këngëtarin e njohur? Dojna Mema: Mes meje dhe tij…

Prej ditës së djeshme në media ka qarkulluar lajmi që moderatorja e njohur Dojna Mema është në një lidhje me këngëtarin Vlashent Sata.

Shkak për këtë thashethem janë bërë fotot e publikuara në Stamboll nga Dojna dhe Vlashenti. Kjo ka bërë që të aludohet se çifti janë në një lidhje.

E kontaktuar nga revista Class, Dojna ka sqaruar se si qendron e vërteta.

‘Po, kam lexuar edhe unë pak vërdallë. Shumë shpejt do të vijë një projekt mes meje dhe Vlashent Satas që do të qartësojë shumë gjëra. Nëse gjithçka shkon mbarë do të publikohet në prill, por nuk mund të jap një datë. JO! Unë nuk do të këndoj, rrini të qetë’,është shprehur Dojna.

10.jpg

21.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020643949508667
array(1) { ["section"]=> string(71) "ne-nje-lidhje-me-kengetarin-e-njohur-dojna-mema-mes-meje-dhe-tij-155796" }