Në një lokal në Tiranë, vajzat lënë lekët në tavolinë por shikoni çfarë bën një djalë pa rënë në sy (VIDEO)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:16 14-04-2016

Një grup vajzash, mesa duket i kanë patur lekët e kafes  gati dhe nuk kanë pritur të vijë kamarieri për të paguar por i kanë lënë  ato mbi tavolinë.Sakaq një djalë që ka kaluar aty pranë, ka parë gjithçka dhe pa rënë në sy ka bërë sikur do ulej në tavolinë me qëllim për të marrë lekët e lëna aty.Siç duket në videon e postuar nga, ai  është ngritur pasi ka zgjatur dorën dhe ka marrë lekët dhe më pas është larguar qetë-qetë me një vetëkënaqësi për disa lekë më shumë që fitoi. Gjithçka është filmuar nga kamerat dhe video po kthehet në virale pasi gjesti është vërtet i dënueshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018810033798218
array(1) { ["section"]=> string(110) "ne-nje-lokal-ne-tirane-vajzat-lene-leket-ne-tavoline-por-shikoni-cfare-ben-nje-djale-pa-rene-ne-sy-video-37644" }