'Në parlament shkonim për gallatë', ish-deputeti bën deklaratën e papritur

Publikuar tek: aktualitet, më 21:19 21-10-2019 'Në parlament shkonim për gallatë', ish-deputeti bën deklaratën e papritur

Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka deklaruar se në parlament shkonin për gallata.

Ai është prej disa javësh pjesë e emisionit 'Dance With Me' dhe mbrëmjen e sotme i pyetur nga Alketa Vejsiu ka pohuar se salla e spektaklit është emocionative.

Alketa Vejsiu: Eduart kam një pyetje, cila sallë është më interesante, salla e Parlamentit të Shqipërisë, apo salla e vallëzimit të Dance With Me?

Eduart Ndocaj: Absolutisht këtu është emocionante. Me të thënë të drejtën vetëm të enjten e parë kam ndjerë emocion aty, pastaj shkonim për gallatë.

Më tej Ndocaj është shprehur se politikanët në parlament nuk përdorin muzikë, po kanë 30 vjet që vallëzojnë me qytetarët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028555870056152
array(1) { ["section"]=> string(78) "ne-parlament-shkonim-per-gallate-ish-deputeti-ben-deklaraten-e-papritur-182971" }